Στην 1η προπονητική συνάντηση επίλεκτων κολυμβητών τεχνικής κολύμβησης της ΚΟΕ που πραγματοποιήθηκε στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης συμμετείχε ο αθλητής του τμήματος τεχνικής κολύμβησης του ΓΣΒ “Η ΝΙΚΗ” Γιώργος Κατοίκος. Η προπονητική συνάντηση των επίλεκτων αθλητών έγινε υπό την εποπτεία και κεντρική καθοδήγηση του ομοσπονδιακού προπονητή Γιάννη Καλαιτζογλίδη και αποσκοπεί στην αγωνιστική εξέλιξη ταλαντούχων αθλητών. Η Διοικούσα Επιτροπή του τμήματος κολύμβησης συγχαίρει το Γιώργο Κατοίκο για την ένταξη του στο πρόγραμμα επίλεκτων και εύχεται υγεία και αγωνιστικές επιτυχίες.
![](https://nikivolousc.gr/wp-content/uploads/2021/11/255199472_1051594008974993_4508804402323827218_n.png)