Την κατάκτηση ενός χάλκινου μεταλλίου στα 1500μ ελεύθερο ανδρών, αλλά και την 4η θέση στα 400μ ελεύθερο, πέτυχε ο Αντώνης Κρύσιλας που μας τιμά αγωνιζόμενος με το σκουφάκι του συλλόγου μας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης Masters που διεξήχθη στο κλειστό κολυμβητήριο Λάρισας το τριήμερο 05-06-07 Νοεμβρίου. Η Διοικούσα Επιτροπή του τμήματος κολύμβησης Νίκης Βόλου εκφράζει τα θερμά συγχαρητήρια στον Αντώνη, ο οποίος πραγματικά αποτελεί παράδειγμα ανθρώπου, αθλητή και επιστήμονα. Έχοντας ένα εξαιρετικό βιογραφικό, από φέτος, ανήκει στο διδακτικό προσωπικό του ΤΕΦΦΑ Αθηνών και διδάσκει στα νέα παιδιά, τους αυριανούς προπονητές.
![](https://nikivolousc.gr/wp-content/uploads/2021/11/254010298_315619983362791_6313682303148092507_n-e1636318890782.jpg)